تو کتاب سلام بر ابراهیم نوشته بود گوش کردن به موسیقی باعث می شه انسان به انجام بعضی گناه ها علاقه مند بشه راه رو برای وسوسه شیطان آسون کنه و انسان رو از لذت بردن از خوندن نماز محروم می کنه.
تا حالا حتما شنیدین که موسیقی حرامه برام سواله که یعنی گیتار ،ویولن ،سه تار،. زدن هم حرامه؟تو تلویزیون تو برنامه خندوانه به راحتی موسیقی پخش می شه و خواننده می یارن تو برنامه شون حتی یه برنامه داریم به اسم ترانه باران نمی دونم تا حالا دیدین یا نه.
تو این برنامه چند تا آهنگ انتخاب می کنن و پخشش می کنن و مردم بهشون رای می دن.آخر برنامه اون آهنگ انتخاب شده پخش می شه.
یعنی می خوام بگم که خیلی عادی شده و انگار نه انگار.
عروسی ها که دیگه نگم آهنگ های لهو و لعب توش پره.اگه خانواده بگن بیا بریم عروسی نمی شه که مثلا به دروغ بگیم مریضم نمی تونم بیام یا هر دروغ دیگه ای.

تو کتاب سلام بر ابراهیم نوشته شهید هادی با یکی از دوستانشون تو ماشینی نشسته بودن که راننده آهنگ گذاشته بوده دوست شهید هادی وقتی بهشون نگاه می کنه می بینه ناراحت هستن و می فهمه به خاطر آهنگ بوده به راننده می گه ولی راننده می گه که عادت کردم به گوش دادن و قطعش نمی کنه.شهید هادی هم قرآن رو باز می کنه و شروع می کنه به قرآن خوندن با صدای بلند که باعث می شه راننده آهنگ رو قطع کنه.
اگه خود من تو چنین موقعیتی قرار بگیرم که نمی تونم قرآن بخونم چون خانم هستم ولی شهید هادی مرد بودن و اشکالی نداشته قرآن بخونن.
نظر شما چیه؟در مورد آهنگ،موسیقی،نواختن موسیقی،آهنگ های لهو و لعب که تو عروسی پخش می شه و غیره.

مشخصات

آخرین جستجو ها